گزارش عملکرد 1400 پیام رسان منتشر شد !
مشاهده گزارش
پیام صوتی مجددا فعال شد + جزئیات و تعرفه ها
پیام صوتی مجددا فعال شد + جزئیات و تعرفه ها

این بار پرقدرت تر از همیشه آواهای خود را از طریق پیامک صوتی سامانه پیام رسان ارسال کنید. این روش تبلیغاتی مقرون به صرفه بازخورد فوق العاده ای دارد و با ایجاد خلاقیت در تبلیغات به شما کمک میکند رقبا را پشت سر بگذارید.

با توجه به درخواست های مکرر کاربران محترم سامانه برای استفاده از ارسال پیامک صوتی در کنار سایر ارسال ها، این امکان با بالاترین کیفیت به پنل همه کاربران اضافه گردید.

پیام صوتی چیست و چه مزایایی دارد؟

پیام صوتی فایلی است که پیام شما را در قالب آوا به مخاطب می رساند. در این ارسال با شماره مخاطب تماس گرفته می شود و در صورت پاسخگویی آوای شما پخش می گردد. در صورت عدم پاسخگویی و یا عدم دسترسی سه بار و به فاصله 20 دقیقه ارسال تکرار می شود و نهایتا در صورت پاسخ ندادن اعتباری از شما کسر نمی گردد.

  • علاوه بر تلفن همراه شما قابلیت ارسال به تلفن های ثابت نیز را دارید.
  • در این ارسال بلک لیست معنایی ندارد و با همه مخاطبین شما تماس برقرار می شود.
  • تاثیر پیام صوتی چند برابر از سایر ارسال ها بیشتر است زیرا امکان سو برداشت در آن وجود ندارد و شما با صدا و لحن خود معانی و نکات درست را منتقل می کنید.
  • حتی میتوانید با لهجه و گویش خود پیام را تنظیم و ارسال کنید و نوعی از صمیمیت از ارتباط راه دور را به مخاطب منتقل می کند.
  • با توجه به امکان ارسال مکمل شما میتوانید تنها به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند ارسال صوتی داشته باشید.
  • شما با پیام صوتی میتوانید حجم بیشتری از پیام را به فرد منتقل کنید. بنابراین از سایر روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه تر است. اما معمولا مخاطبان رقبت بیشتری برای دریافت پیامک های کوتاه و زیر 30 ثانیه نشان می دهند. پس سعی کنید توجه او را در همان ثانیه های اول جلب کنید.
  • پیام صوتی علاوه بر تلفن همراه، قابلیت ارسال به تلفن های ثابت نیز دارد. در این نوع بلک لیست معنایی ندارد و با تمام مخاطبین تماس گرفته می شود.
  • پیام صوتی در قالب آوا پخش می شود بنابراین لحن و گویش گوینده تاثیر به مراتب بیشتری نسبت به شیوه سنتی پیامک متنی بر مخاطبان می گذارد.

رایگان ثبت نام کنید

مشخصات فایل صوتی

آوای صوتی حتما باید با فرمتwav و با مشخصات mono,16kb,8000hz باشد. سایت تبدیل آوا به فایل wav در قسمت ارسال پیامک صوتی قید شده است.

هزینه ارسال پیامک صوتی

هزینه این ارسال از اعتبار پنل شما کسر می شود. به صورت پالسی محاسبه می شود و هر پالس معادل 5 ثانیه است. قیمت هر پالس در ارسال به شماره های همراه اول و تلفن ثابت معادل 0.6 یک پیامک خط 5000 و هزینه ارسال در ارسال به شماره های ایرانسل، رایتل و … معادل 0.7 یک پیامک خط 5000 می باشد.

به طور مثال اگر شما یک پیام ده ثانیه ای را به شماره همراه اول ارسال کنید 1.2 از اعتبار پنل و اگر همین پیام ده ثانیه ای را به شماره ایرانسل ارسال کنید 1.4 از اعتبار پنل کسر می شود.

اگرحرفه شما نیازمند ارتباط زنده با مخاطبان است و شما امکان این ارتباط حضوری را ندارید، پیامک صوتی به عنوان گزینه مناسب خود را به شما نشان می دهد. صدای خود را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به گوش مخاطبان برسانید.

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

35102000 011 (خط ویژه – 10 خط)

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

الهه، فارغ التحصیل رشته کامپیوتر و متولد روز طبیعته. علاقه ی زیادی به انجام کارهای هنری داره و به همین علت هم، تمام دقتش رو در به نحو احسن انجام دادن اون کار میزاره. از جمله کارهایی که می تونه وقت زیادی رو صرفش بکنه و خسته نشه، پرورش گل و گیاهه. به همین علته که طبیعت را دوست داره ، از دیدن مناظر لذت میبره و عاشق طبیعت گردیه. از نگاه الهه، قشنگ ترین حس دنیا دیدن و روییدن جوانه ی کوچک گل از دل خاکه که نوید در حرکت بودن زندگی رو میده.

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

شیما سخاوتی غزال رادمهر نیکان امینی محسن حسامی فر
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین