ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
افزایش بازار فروش از طریق بازاریابی پیامکی
افزایش بازار فروش از طریق بازاریابی پیامکی

عده ای از صاحبان مشاغل اقدام به خرید سامانه پیامکی به منظور استفاده ی تبلیغاتی می کنند که یکی از اهداف تبلیغات برای این کسب و کارها افزایش بازار فروش و جذب مشتریان جدید است. انتخاب پنل اس ام اس برای تبلیغات یک انتخاب صحیح است اما استفاده ی کامل و هدفمند از ابزارهای موجود در آن می تواند منجربه فروش های بزرگ و بازاریابی موفق شود.

همانطور که در مطالب قبلی بارها گفتیم، برای بهره بری مفید و مؤثر از هر ابزار تبلیغاتی که در اختیار داریم، باید در ابتدا امکانات و قابلیت های آن را بشناسیم. پس از آشنایی با امکانات سامانه پیامکی نیز، باید بهترین برنامه ریزی را برای استفاده از آنها را برای تبلیغات با بیشترین بازدهی انجام دهیم. امکانات متنوعی در پنل پیامکی برای کاربران در نظر گرفته شده که در کنار یک برنامه ی تبلیغاتی می تواند تأثیر فوق العاده ای در افزایش میزان درآمد کسب و کار شما داشته باشد.

بازاریابی پیامکی می تواند گاهی یک پلان تبلیغاتی باشد که شما را در مسیر رسیدن به سقف میزان فروش و جذب مشتریان یاری کند. 

خلاقیت در بازاریابی پیامکی

اولین موضوعی که باید قبل از هرچیزی به یاد داشته باشید، خلاقیت است. همیشه خلاقیت جز فاکتورهای تأثیرگذار بر میزان بازدهی تبلیغات بوده است. تبلیغات خلاقانه صرفاً به معنی اجرای ایده های نو در تبلیغات نیست. گاهاً باید خلاقیت و نوآوری را در مسیر پلان تبلیغاتی پیاده کنید تا بتوانید بازخورد مناسبی دریافت کنید. یکی از راه های تبلیغات خلاقانه با استفاده از سامانه پیامکی استفاده ی منظم از تمامی امکانات موجود در پنل است که منجربه رسیدن به اهداف بازاریابی پیامکی خواهد شد. چرا که یک پلان تبلیغاتی خلاقانه مخاطب را خسته نخواهد کرد و در نهایت باعث جذب مشتری برای کسب و کار شما خواهد شد.

ارسال اس ام اس هدفمند

تجربه ثابت کرده تنها ارسال پیامک انبوه و پی در پی نمی تواند باعث افزایش بازار فروش شود. هرچند این موضوع گامی مؤثر در معرفی کسب و کار و برندینگ به حساب می آید. اما اگر می خواهید بازاریابی پیامکی شما منجربه افزایش درآمد شود باید هدفمند عمل کنید. برای ارسال اس ام اس هدفمند باید بدانید که در چه زمانی، چه محتوایی را به چه صورتی به چه کسانی ارسال کنید. در واقع 4 فاکتور را باید رعایت کنید تا نتیجه بخشی تبلیغات خود را افزایش دهید.

بگذارید با یک مثال این چهار فاکتور را بهتر معرفی کنیم. اگر برای مثال یک فروشگاه لوازم آرایشی را در نظر بگیریم، یکی از بهترین زمان ها برای تبلیغات شما می تواند قبل از مناسبت هایی مثل روز زن یا روز مادر باشد. در این زمان ها که مشتری ها نیاز به خرید محصولات شما دارند باید محتوای تبلیغاتی ای را در نظر بگیرید که آن ها را تشویق به خرید از شما کند. برای مثال محتوای تخفیفی می تواند گزینه ی مناسبی باشد. انتخاب نوع ارسال نیز در میزان بازدهی تأثیر زیادی خواهد داشت، حال باید انتخاب کنید که محتوای خود را به شکل پیامک متنی ارسال کنید و یا از پیام صوتی برای تبلیغات خود استفاده کنید. در نهایت هم با توجه به جامعه ی هدف خود می توانید از امکانات موجود در سامانه ( ارسال منطقه ای، ارسال سن و جنسیت و …) انواع ارسال را انجام دهید.

نظرسنجی پیامکی

یکی از امکاناتی که در سامانه به منظور ارتباط مؤثر با مخاطب و بررسی میزان بازخورد تبلیغات در نظر گرفته شده، امکان برگذاری نظرسنجی پیامکی است. با استفاده از این قابلیت هم می توان از نظرات مخاطبان آگاه شد و در راستای احترام به حقوق مشتریان این نظرات را در حد امکان عملی نمود و هم می توان با در نظر گرفتن میزان پاسخ به نظرسنجی ها تا حدود موفقیت بازاریابی پیامکی را تخمین زد.

در کنار این قابلیت امکان برگذاری مسابقه پیامکی نیز فراهم شده که با تعیین جوایز انگیزه ی مخاطب را برای ارتباط با کسب و کار و برند شما بیشتر کرد.

بازاریابی پیامکی در میان روش های تبلیغاتی بسیار تأثیرگذار است، اما فراموش نکنید تأثیرگذاری آن و در واقع به ثمر نشستن آن رابطه ی مستقیمی با طول زمان تبلیغات، گستردگی آن و خلاقیت شما در طراحی یک پلان تبلیغاتی مناسب خواهد داشت.

چنانچه صاحب کسب و کاری هستید و به دنبال راهی نو برای رونق کسب و کارتان می باشید، از طریق لینک زیر بصورت رایگان در سامانه ثبت نام نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان سامانه با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را خدمتتان عرض نمایند:

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بهار شریفی غزال رادمهر مصطفی امیری محسن حسامی فر
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین