ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
افزایش تعداد مشترکین با استفاده از پیامک تبلیغاتی
افزایش تعداد مشترکین با استفاده از پیامک تبلیغاتی

در این مطلب بررسی خواهیم کرد که چگونه پیامک تبلیغاتی می تواند باعث افزایش درآمد کسب و کارهایی شود که برای خدمات خود به کاربرانشان اشتراک می دهند. در واقع اینگونه درآمد اینگونه کسب و کارها ارتباط مستقیمی با تعداد مشترکین آن ها دارد. پس وجود ابزاری که بتواند باعث جذب بیشتر مشترکین شود برای تبلیغات این مشاغل واجب به شمار می آید.

قطعا اینگونه کسب و کارها در مسیر فعالیت خود به سامانه پیامکی برای استفاده های خبری و اطلاع رسانی نیاز خواهند داشت. اما موضوعی که امروز به بررسی آن خواهیم پرداخت استفاده از پیامک تبلیغاتی به منظور افزایش تعداد مشترکین است.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به مشترکین

باید در نظر داشته باشید که افزایش تعداد مشترکرین زمانی می تواند اتفاق بیافتد که جذب مشترک با حفظ کاربران قبلی همراه باشد. در غیر اینصورت تلاش برای افزایش درآمد بی حاصل خواهد ماند چرا که به جای افزایش تعداد مشترکین، فقط در مشترکین جدید جایگزین مشترکین قبلی می شوند. 

به همین منظور بیشتر سرویس دهنده ها و سایت ها از ارسال اس ام اس برای رفع نیازهای تبلیغاتیشان استفاده می کنند. ارسال پیامک تبلیغاتی به مشترکین فعلی، اگر در مسیر جلب رضایت و یا ایچاد انگیزه برای خرید مجدد باشد گام مؤثری در حفظ مشترکین به حساب می آید.

نظرسنجی در راستای حفظ رضایت مشترکین

یکی از رفتارهای حرفه ای سرویس دهندگان برتر دنیا با مشتریانشان، نظرسنجی از آن ها و بررسی میزان رضایت آن ها است. سامانه پیامکی نیز به کاربران این قابلیت را می دهد تا بتوانند از طریق ارسال اس ام اس اقدام به نظرسنجی کنند. این نظرسنجی می تواند پس از مکالمه ی مشترک با کارکنان بخش های مختلف شرکت و یا به طور کل در مورد سرویس هایی که مشترک از آن ها استفاده می کنند باشد. نظرسنجی پیامکی زمانی مؤثر واقع می شود که اقدامات منطقی را برای جلب رضایت مشترکین ناراضی صورت دهید.

پیامک تبلیغاتی حاوی کد تخفیف

یکی از انگیزه بخش ترین پیامک های تبلیغاتی در بین مردم، همیشه پیامک هایی بوده که حاوی کد تخفیف بوده اند. در طول تاریخ همیشه مشتریان علاقه به خرید ارزان تر داشته اند. اهمیت در نظر گرفتن تخفیف برای مشتریان در این نکته است که هم به حفظ مشتریان فعلی کمک می کند و هم انگیزه ی خوبی برای جذب مشتریان جدید است. حال می توانید این تخفیف ها را به صورت “تخفیف خرید بعدی” برای مشتریان در نظر بگیرید. به این معنی که با هربار خرید، کد تخفیفی برای استفاده در خرید بعدی به مشترکان خود ارسال کنید تا انگیزه ای برای ادامه ارتباط ایجاد کرده باشید.

یکی از تخفیف های جذاب برای مشتریان، خرید محصولات و یا خدمات جدید با قیمت کمتر است. به این معنی که حراج فصل و فروش محصولات قدیمی با قیمتی ارزان تقریباً در بین تمامی مشاغل رواج دارد. اگر می خواهید از رقیبان خود سبقت بگیرید، با ارسال اس ام اس و پیشنهادات وسوسه انگیز و ارزان کالاها و خدمات جدید، می توانید مشتریان زیادی را جذب خود کنید.

از تمامی امکانات سامانه پیامکی بهره ببرید

یکی از مزیت های استفاده از پنل اس ام اس در میان سایر روش های تبلیغاتی، امکانات مختلف و متنوع جهت ارسال پیامک تبلیغاتی و ارتباط با مخاطبان است. همانطور که در مطالب قبلی همواره اشاره کردیم، ارسال اس ام اس به صورت مستمر و همچنین استفاده از انواع ارسال پیامک، هم تأثیرگذاری تبلیغات را افزایش خواهد داد و هم بازخورد بهتر و بیشتری به همراه خواهد داشت.

فراموش نکنید که تبلیغات مستمر به این معنی نیست که شبانه روز برای مشترکین خود پیام های تکراری ارسال کنید. بلکه باید سعی کنید در بازه های زمانی منظم، پیشنهادات متنوع و جذاب ارسال کنید تا در نهایت بتوانید از میان طیف های مختلف مخاطبانتان، جذب مشتری داشته باشید.

برای استفاده از سامانه ارسال پیامک رایگان پیام رسان می توانید از لینک پایین استفاده کرده و پنل رایگان خود را پس از ثبت نام به کار بگیرید.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .