ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

ارسال پیام صوتی چه کاربردهایی دارد؟

ارسال پیام صوتی چه کاربردهایی دارد؟
ارسال پیام صوتی چه کاربردهایی دارد؟
  • نویسنده : پیام رسان
  • دیدگاه : 0
  • بازدید : 5493
  • دسته بندی : پیام صوتی

در میان امکانات موجود در سامانه پیامک برای تهیه و ارسال محتوای تبلیغاتی، پیامک صوتی از امکانات به روز و پرطرفدار است. پیامک صوتی این قابلیت را فراهم می کند تا بتوانید محتوای صوتی از قبل ضبط شده ی خود را به مخاطبانتان ارسال کنید. مانند یک تماس تلفنی، تلفن مخاطبانتان زنگ می خورد و پس از پاسخ دادن محتوای تبلیغاتی شما برایشان پخش می شود. در مطالب قبلی به توضیحات کلی درباره ی پیام صوتی پرداخته ایم، امروز قصد داریم تا به مهم ترین کاربردهای این قابلیت بپردازیم.

ارسال پیام تبلیغاتی به شماره های ثابت

شاید یکی از اصلی ترین کاربردهای ارسال پیام صوتی این باشد که به کاربر سامانه این اجازه را می دهد تا بتواند علاوه بر ارسال پیامک به تلفن همراه مخاطبان خود، از طریق خطوط تلفن ثابت نیز با آن ها در ارتباط باشد. همچنین در صورتی که مخاطب در آن لحظه قادر به پاسخگویی نباشد، سامانه طوری برنامه ریزی شده که 20 دقیقه ی بعد مجدداً اقدام به تماس صوتی با مخاطب می کند. مخاطب شما نیز می تواند در صورت نیاز با شماره ی شما تماس گرفته و مجدداً به پیام شما گوش دهد.

برندسازی

با کمی بررسی می توان فهمید که اکثر برندهای بزرگ دنیا برای خود آواها و صداهای خاصی را مشخص کردند که مردم با شنیدن آنها در هرکجا، به یاد آن برند می افتند. شما نیز می توانید از پیام صوتی برای ثبت شدن در خاطر مخاطبانتان استفاده کنید. علاوه بر این پیام صوتی هزینه ی معقولانه ای دارد و این موضوع به شما امکان یک تبلیغات مستمر را می دهد که نتیجه ی این استمرار تأثیرگذاری بیشتر و رسیدن به اهداف تبلیغاتی شما خواهد بود.

استفاده برای ارتباط های شخصی یا اداری

از کاربردهای پیام صوتی می توان به امکان دریافت بازخورد نیز اشاره کرد. برای مثال اگر شما قصد برگزار کردن یک کنفرانس یا گردهمایی را دارید، با استفاده از ارسال پیام صوتی می توانید از مخاطبانتان دعوت به عمل بیاورید و علاوه بر آن از آن ها بخواهید که با فشار دادن فرضاً عدد “1” تمایل خود را به حضور در همایش شما اعلام کند. در این شما با یک تیر دو نشان زده اید، هم دعوت خود را انجام داده اید و هم تعداد شرکت کننده ها را به صورت نسبتاً دقیقی مشخص کرده اید.

تأثیرگذاری بیشتر صدا نسبت به متن

پیام صوتی به دلیل قابلیت انتقال حس گوینده به شنونده، قطعاً می تواند با تأثیرگذاری بسیار خوبی همراه باشد و شما را به هدف تبلیغاتیتان نزدیک تر کند. به این صورت که برای تبلیغ یک جشنواره ی تخفیفی، استفاده از پیامک صوتی می تواند حس هیجان ناشی از خرید با تخیفات ویژه را به مخاطب القا کرده و در نتیجه مشتریان و میزان فروش شما را افزایش دهد.

تبدیل متن به گفتار

سامانه پیامک پیام رسان شرایطی را فراهم کرده تا در صورت نیاز بتوانید با استفاده از سامانه متن محتوای تبلیغاتی مورد نظرتان را به گفتار تبدیل کنید. برای کسانی که شرایط ضبط صدا را ندارند و یا می خواهند در اسرع وقت محتوای خود را ارسال کنند این گزینه شرایط مناسبی را برقرار کرده است.

این موارد تنها قسمت کوچکی از کاربردهای پیام صوتی بود که می توانید در بازاریابی پیامکی خود از آن ها استفاده کنید. شما می توانید برای دریافت مشاوره های تخصصی و آشنایی بیشتر با امکانات سامانه پیام صوتی از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام در پنل اس ام اس رایگان پیام رسان کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .